כל מה שאתה רוצה לדעת על מבנה נייד

תמונה 26 בניה קלה, בנייה קלה, קרוואנים למגורים, בניית מבנים ניידים, מבנים יבילים, מבנה יביל, ממד יביל, מבנה יביל למגורים, מכולת משרד, קבלן בניה קלה, עמדת שומר, בתים יבילים, בית בבניה קלה, משרד נייד, בניה קלה למגורים

מבנה נייד כשמו כן הוא,

מבנה אשר ניתן לניידו ממקום למקום, מה שקוראים לו גם מבנה יביל.
מבנה נייד מרכיבים במפעל, ולאחר מכן משנעים אותו אל הלקוח באמצעות משאית מיוחדת הנעזרת בליווי משטרתי.

ניתן למצוא מבנה נייד כיום במגוון מקומות, גם פרטיים וגם עסקיים והמבנה משמש גם למגורים וגם למשרדים.

למשל, מוסכים רבים בוחרים במבנה נייד משום שהוא מבנה קל וניתן להתקין אותו בקלות במוסך מבלי להפוך את המקום לאתר בנייה.

ניתן להכניס אל אותו מבנה נייד רהיטים משרדיים כולל מחשב, שולחנות, כיסאות וכדומה ושם יכול בעל המוסך לסגור עסקאות, או לנהל את המוסך משם.

בנוסף, כיום בשר מצוקת הדיור שכן זוגות צעירים אינם יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה או להשכיר דירה בשל פרוץ משבר נגיף הקורונה, ניתן לראות משפחות רבות אשר משתמשות באותו מבנה נייד אשר ניתן להתקינו צמוד לבית שלהם, ובכך בעצם נותנות במשפחות לזוג הצעיר שבמשפחה לגור שם ובכך גם הזוג נמצא קרוב להורים שזה טוב, וגם הזוג לא צריך לשלם שכירות או משכנתה, וזה מצוין על מנת לחסוך ולהתחיל את החיים כמו שצריך.

מה שטוב במבנה נייד זה עלותו הזולה יחסית של המבנה שכן בניגוד לבנייה רגילה קלאסית, עלות הבניה הניידת זולה משמעותית. בנוסף לכך, מבנה נייד הוא בעל יכולת בנייה גמישה שכן מורכב בהתאם לצרכי הלקוח, וכמו כן גם מורכב במפעל ואז מגיע אליו מוכן.

מבנה נייד ניתן לשים לדוגמה בחצר של לקוח אשר דורש את המבנה על מנת לחיות בו בזמן שהוא משכיר את הבית שלו, כך כאשר הוא נמצא באותו מבנה, הוא יכול לגור שם כפי שהוא רוצה ולא לוותר על המיקום שהתרגל אליו. בנוסף, אם ללקוח יש חצר במיקום טוב הוא יוכל להתקין שם יחידת דיור של מבנה נייד ובעצם להשכיר אותה לאנשים המעוניינים ליהנות מהמיקום על השטח שלו, כך בעצם מייצר הכנסה מהצד, וכולם מרוויחים.

בנייתו של מבנה זה היא נבנית במהירות וכן לוקחת בין מספר ימים למספר שבועות מועטים בלבד, בנוסף לכך הבניה של אותו מבנה היא ידידותית לסביבה ואינה מזהמת את האוויר, ובנוסך לכך המבנה מגיע מוכן ללקוח ולא נדרש לייצר רעש על מנת להרכיבו, לכן הבניה היא גם ידידותית לסביבה, וגם ידידותית מבחינת רעש, שכן לא יסבלו סובבי לקוח כולל הלקוח מרעש רב של בנייה.

אם אתם מעוניינים בהתקנת מבנים ניידים בביתכם או בבית העסק שלכם, אנחנו בחברת היחידה מומחים בכל הקשור למבנה זה וכן למבנים אחרים ומובילים בשוק. מוזמנים להיכנס אלינו לאתר עוד היום ולהתבונן בפרויקטים שביצענו.

כמו כן מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת, נשמח לעזור.

Open chat
1
צריכים עזרה?
היי :)
איך אפשר לעזור?